2018-02-26

 


Üye alanı
   

 Kullanıcı:
 
Şifre:


 » Reklam alanı
 » Kategoriler

internet
Bilgisayar ve İnternet hakkında siteler

Blog
Blog ve Blogger siteleri

Chat
Chat ve Sohbet Siteleri

Dizi
Dizi izle, Diziler, Dizi siteleri

Eğlence
Eğlence Siteleri

Firmalar
Firma kurum ve kuruluşlar

Forum
Forum ve Paylaşım siteleri

Oyun
Oyun siteleri

Haber
Haber, Medya, Spor, Siyaset ve Günün manşet siteleri


 » Yararlı Siteler


 » Son Eklenen 10
 
Sıra Site / Açıklaması Kategori Tekil Çoğul
[1] mobil film izle - istatistik
Bu yapı büyük duygusal yük içeren bir hikayeyi destekliyor. Kinuyo Tanaka Orin, kimin istifası onu geleneksel kaderin karşısında kaderine karşı şiddetle protesto komşusu Mata (Seiji Miyaguchi), davranışı ile taban tabana zıtlık oluşturmaktadır 70 yaşındaki dul oynar. Ailelerinin tutumlarına da benzer şekilde karşı çıkılıyor; Orin\'in oğlu Tatsuhei (Teiji Takahashi) annesini seven ve dağın onu taşımak için herhangi bir isteği yok ise, Mata\'nın ailesi zaten onun yiyecek kesti ve o umutsuz süpürücü olarak köy dolaşır gelmiştir; Orin onu içeri davet ediyor ve ona aç karanfiller halinde bir kase pilav sunuyor. Onun istifası ve onun cezayı infaz oğlunun isteksizlik ile tersine, Orin\'in aşağılık torunu Kesakichi (Danshi Ichikawa) yaşlı kadınla yapılması bekleyin ve 70 de o korur gerçeğini alay bir şarkı, şarkı başlar olamaz Orijinal dişlerinin tamamının 33\'ü. Bu, kibirli bir koro olarak somutlaşan köylüler tarafından ele alınır; bu şarkı, iblislerle yapılan bir anlaşma sebebiyle dişlerini tuttuğunu ima eder. Orin, onun azabı için elinden geleni yapmaya hevesli bir taş üzerine ısırır ve onu tekrar gördüğünde ağzı kanlı kütükleri ortaya çıkarır. Bu sert imaj, filmin şarkı ve dans etrafında yapılandırılma biçimiyle çelişiyor. Kabuki tarzında sunulmuş olsa da, gerçek bir kabuki oyununa değil romana dayalıdır. Sanırım, hikayesini bu stilize biçimde sunarken Kinoshita doğru; Onun biçimi, anlatıdan daha mütevazı olmasını ve dolayısıyla katlanılabilir olmasını sağlar. Bahar, yaz, sonbahar kırmızı yapraklar, Narayama eteklerinde sonra buz gibi kar yağışı: Onun setleri ve arka planında o gür güzelliği ile mevsim değişen yansıtmaktadır. Siyah ırgalar, dağın tepesinde, karlı kıvrımlara dayanıyor ve kamera, ıssız manzara boyunca süpürme yapmak için yanal hareketler kullanıyor. Sonunda annesini dağın boş bir yerine koyarak Tatsuhei karı rahatlatarak selamlıyor: Daha çabuk donacak. Bu, yalnızca kendine şarkı söyleyebiliyor, çünkü dağ yolculuğunun üç katı ayı vardır: (1) Narayama\'yı başlattıktan sonra konuşmamalı; (2) Sabahleyin kimsenin ayrılmadığından emin olun; (3) asla geriye bakmayın. Bağlılığı, kafa ve ayağa kalktıktan hemen sonra ortaya çıkan korkulu komşusu Mata\'nın oğlu tarafından protesto gösterisine sürüklenerek yapılan maceraların aksine (\"Yapmayın!\").
Dizi 0 0
[2] Yabancı dizi izle - istatistik
Online hd 720p dizi izle, Vk tek part full dizi izle, Tek parça dizi izle, yabanci dizi izle, game of thrones izle, arrow izle, vikings izle, the walking dead izle, indimeden izle, dublaj altyazılı izle, yabancı dizi türkce dublaj izle
Dizi 0 0
[3] Dizi izle - istatistik
Dizi izle Bölüm izle Son Bölüm izle Bölüm tek Parça izle Yeni Bölüm izle Full izle
Dizi 0 0
[4] Zahide Yetiş - istatistik
Güllü Sel’in dudağına inşaat malzemesi mi enjekte edildi? Doktor Hayati Akbaş soruları cevaplıyor. Adanalı Güllü Sel’in dudağına sahte doktor inşaat malzemesi mi enjekte etti?
Dizi 0 0
[5] Reklamsız HD Film ve Dizi İzle - istatistik
720p ve 1080p kalitesinde HD filmleri online olarak izleyebileceğiniz film sitesi.
Dizi 0 0
[6] güncel film - istatistik
güncel film
Dizi 0 0
[7] siyah beyaz aşk son bölüm izle - istatistik
siyah beyaz aşk son bölüm izle
Dizi 0 0
[8] siyah beyaz aşk son bölüm izle - istatistik
siyah beyaz aşk son bölüm izle
Dizi 0 0
[9] Dirilis Ertuğrul canlı izle - istatistik
dirilis ertuğrul canlı izle
Dizi 0 0
[10] Son bölüm izle - istatistik
Son bölüm izle, yeni fragman izle. Dizilerin güncel son bölümlerini izleyebileceğiniz harika platform.
Dizi 0 0
[11] sıfır bir izle - istatistik
sifir bir izle
Dizi 0 0

iyisayfam.com - firma ekle, Toplist, link ekle, site ekle Firma ve sitelerinizi sitemize ekleyerek daha fazla müşteri ve daha fazla hit kazanabilirsiniz.

Kolay toplist